![](http://drogobych-orthodox.info/ukr/images/stories/_viber_2020-01-27_20-13-34.jpg)
Його високопреосвященству співслужили: благочинний Яворівського району прот. Назарій Дадак та духовенство єпархії.
Після завершення літургії владика Яків привітав о. Антонія Балуха із 35-ти літтям священичого служіння а також привітав сина о. Антонія, о. Ростислава Балуха, із 50-ти літтям від Дня народження.
До слів привітання також долучилися парафіяни храму, церковний комітет та церковний хор, побажали довгих та щасливих років життя та заспівали велично многоліття.
Прес-служба єпархії
Останнє оновлення (Понеділок, 27 січня 2020, 19:31)