Календар

IMG 2957

Днями в с. КрушельницяСколівського району у церкві Зіслання Святого Духа відбулися величні урочистості з нагоди освячення оновленого храму та престолу. На освячення прибув Високопреосвященніший  Яків архієпископ Дрогобицький і Самбірський. 

       

         У складі священичого собору були присутнімисекретар Дрогобицько-Самбірської єпархії прот. Андрій Безушко, благочинний Сколівського благочиння прот. Юрій     Еліяшевський, отці Михайло та Микола Бурядники з Підгородців, прот. Ігор Салабай з Нижнього Синьовидного, прот. Андрій Перун з Ямельниці, ієрей Тарас Заяць з Труханова, протодиякон Іван Березовий з Дрогобича.

         На подвір’ї храму діти зустріли владику з хлібом і сіллю та привітали архіпастиря. Ліричні композиції натхненно виконали Ольга Підгородецька, Оксана Матейко, Тетяна Крушельницька, Іванна Пранник, яких підготувала до виступу вчитель Наталія Пранник.

         Підчас промови владика наголосив. що наша держава веде оборонну війну проти Росії, гинуть люди і тому всі разом ми повинні ще більше спільно  молитися за Україну і він впевнений, що Україна переможе у цій боротьбі, бо це справедлива боротьба за свою державність та територіальну ціліснісність, на нашому боці правда і допомога Божа.

         Після короткого слова Високопреосвященніший Яків вирушив до храму,де у притворі церкви під спів церковного хору зустрів та привітав владику настоятель храму Зіслання Святого Духа протоієрей Павло Кузьович, який у привітанні підкреслив, що на місці сьогоднішнього храму був колись Монастир, який можливо  започаткував духовне життя  не тільки в Крушельниці, але і навколишніх селах. Також настоятель храму наголосив, що після багаторічного закриття, 05.12.1992 року, церкву відвідав Блаженної пам’яті  Митрополит Іоан Боднарчук, який провів урочисте відкриття храму. Минуло 22 роки і 2 дні і на урочистості до оновленого храму прибув Високопреосвященніший архієпископ  Яків.

         Після  входу до святині архіпастир із Собором духовенства освятив престіл.

         Після урочистого обряду освячення  відбулася Божественна  літургія.

 Переповнена церква та подвіря віруючими разом  із владикою  та духовенством    молилися за Україну,за наш край.

         Після завершення літургії Владика Яків наголосив святочній громаді  на важливість Божої любові, що єднає людей з Богом. « Храм- це ворота до неба, котрі ми відкриваємо для себе і своїх нащадків». Закликав до молитви, засвідчив, що оновлення храму та престолу – велика заслуга всіх вірян і побажав, щоб у храмі вірні знайшли спасіння та завжди перебували у Божій благодаті.

       Відтак, Високопреосвященніший владика Яків нагородив почесним Орденом Георгія Побідоносця ініціатора реконструкції прот. Павла Кузьовича та надав благословенну грамоту церковному комітету.

Лунали слова вдячності від духовенства на адресу упорядників храму, всіх, хто долучився до оздоблення духовної будівлі, відомої на всю Галичину стародавньої сакральної пам’ятки. Особливі слова подяки були висловлені голові районної ради Миколі Романишину, який всебічно допомагав і матеріально, і морально у оновленні цінної архітектурної споруди.

         Після урочистої хресної ходи, освячення храму святою водою та благословення Владики Якова  у  осяйному світлі свічок, під звуки молитовних пісень крушельничани співали осанну Всевишньому за можливість мати такий прекрасний духовний скарб. Дзвінкоголосе «Многаліття» ще довго линуло під звуки церковних дзвонів, пробуджуючи нашу свідомість до духовних помислів та здвигів. Кожен віруючий пішов до своєї оселі, наповнений великою вірою, надією та любовю.

Крушельниця_1 Крушельниця_2 Крушельниця_3 Крушельниця_4 Крушельниця_5 Крушельниця_6 Крушельниця_7 Крушельниця_8 Крушельниця_9Крушельниця_10 Крушельниця_1 Крушельниця_2 Крушельниця_3 Крушельниця_4 Крушельниця_5 Крушельниця_6 Крушельниця_7 Крушельниця_8 Крушельниця_9 Крушельниця_10 Крушельниця_1 Крушельниця_2 Крушельниця_3 Крушельниця_4 Крушельниця_5 Крушельниця_6 Крушельниця_7 Крушельниця_8 Крушельниця_9 Крушельниця_10 Крушельниця_1 Крушельниця_2 Крушельниця_3 Крушельниця_4 Крушельниця_5 Крушельниця_6 Крушельниця_7 Крушельниця_8 Крушельниця_9 Крушельниця_10 Крушельниця_1 Крушельниця_2 Крушельниця_3 Крушельниця_4 Крушельниця_5 Крушельниця_6 Крушельниця_7 Крушельниця_8 Крушельниця_9 Крушельниця_10 Крушельниця_6 Крушельниця_7 Крушельниця_8 Крушельниця_9 Крушельниця_10 Крушельниця_1 Крушельниця_2   

        Від парафіян церкви Зіслання Святого Духа- сільський голова с. Крушельниця О. Іваницька

 

Останнє оновлення (Четвер, 11 грудня 2014, 19:55)

 
Наша газета
Духовна криниця

Газета Архів номерів
Біблійна цитата
Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім.
До Римлян 14:17
Опитування
Чи дотримуєтесь ви посту ?
 
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Реквізити для пожертв

ПАТ "Укрсоцбанк" (Київ)

Поточний рахунок:

26002000005691

ЄДРПОУ – 20858280

МФО – 300023