Календар

За Україну! За мирне небо!

За щасливе майбутнє!

Вклонімося Тобі герою!

 

14 жовтня 2016 року в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області відбулось вшануванні пам’яті та урочисте відкриття й освячення меморіальної дошки військовослужбовцю, воїну-добровольцю, солдату Збройних Сил України – Івану Федороенку, який загинув 18 травня 2015 року в Красноармійську Донецької області при проведенні АТО, захищаючи цілісність і недоторканність нашої держави.

Пам’ятну дошку встановлено на фасаді Новокалинівської школи, випусником якої був загиблий Іван Федоренко у 2003 році і приурочено до Дня захисника України, який відзначається у велике християнське свято Покрова Пресвятої Богородиці.

У цьому заході взяв участь настоятель парафії святого рівноапостольного великого князя Володимира Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Новий Калинів священик Ярослав Фабіровський.

На шкільному подвір’ї м. Новий Калинів зібрались рідні та близькі загиблого воїна, вчителі, однокласники, співслужбовці, а також голова Новокалинівської міської ради Юзвяк Богдан Осипович та багато інших.

Після поминальної молитви пролунав у небо військовий салют на честь загиблого героя, який віддав життя за волю й незалежність нашої держави.

Вічна й світла пам'ять герою, захиснику Вітчизни нашої – України!

 

Прес-служба парафії св. кн. Володимира УПЦ Київського Патріархату м. Новий Калинів Самбірського благочиння

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 5

Останнє оновлення (П'ятниця, 28 жовтня 2016, 09:17)

 
Наша газета
Духовна криниця

Газета Архів номерів
Біблійна цитата
А ти, коли постиш, намасти свою голову, і лице своє вмий, щоб ти посту свого не виявив людям, а Отцеві своєму, що в таїні; і Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.
Євангеліє від Матвія 6:16/18
Опитування
Чи дотримуєтесь ви посту ?
 
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Реквізити для пожертв

ПАТ "Укрсоцбанк" (Київ)

Поточний рахунок:

26002000005691

ЄДРПОУ – 20858280

МФО – 300023